Méně je někdy více.

Nezařazeno

Moje "Dílnička"

21. prosince 2013 v 13:00 | Michal Trlica
Dodnes si pamatuji, že už před delší dobou zde probíhal projekt nazvaný "Modelářův ráj". V podstatě šlo o stejnou akci, každý z nás měl nafotit svůj koutek, kde vznikají jeho modely, a fotky potom zveřejnit na svém blogu. Nyní tuto akci vrátili blogeři Dinom2 a Mervin tímto článkem: http://dinom-mervin-modely.blog.cz/1311/nase-pracovni-plocha. Snad jim nebude vadit, že jsem použil odkaz na jejich blog, ale oni si o to sami říkají.
O název tohoto projektu se chvíli vedly spory, protože jeho název jsem vlastně vymyslel JÁ. Tenkrát jsem udělal velikou chybu, a nenechal si název projektu registrovat. Smůla... A tak tedy s klidným svědomím můžu napsat:

Pořádek na pracovišti? To jsem nikdy neslyšel!

Jen aby bylo jasno, pojí se to k této fotografii:
Ti bystřejší jistě vědí, odkud a z průbehu jakého projektu tato fotografie pochází. Pokud nevíte, tak je to z doby, kdy jsem dělal figurku Éponine z Bídníků, nebo to byla Samantha Barks, to je teď jedno. Zkrátka je to zde: http://michalovi-modely.blog.cz/1311/eponine-thenardier

Víte, co nám můžete...ZAMÁVAT!!!

8. září 2012 v 17:11 | Michal Trlica
Vážení přátelé, kolegové modeláři a hlavně mí milí spolužáci ze ZŠ. Tento díl bude věnován Vám a bude právě o nás, žácích 9. třídy ZŠ Svatoplukova 11 Olomouc.
Poslední, tedy devátou třídu jsme začali v záři roku 2011 a od té doby jsme už tušili že konec přijde brzy ale za dost dlouho abychom stihli nadělat dost průšvihů i legrace. Pokusím se představit Vám mé spolužáky a vzpomenout na několik okamžiků, které nám zpříjemnily tento poslední rok.

Veselé Vánoce 2011

23. prosince 2011 v 13:25 | Michal
Vánoce opět přicházejí a zázraky se dějí. Tohle jsou už třetí Vánoce na tomto blogu, od jeho založení. Co ale napsat ? Tak to vezmeme jako vždy: Šťastné a veselé Vánoce a nový rok 2012, ve kterém oslavíme 70 výročí krvavé bitvy o Stalingrad, mimochodem to není zrovna Vánoční atmosféra, co? Tak ať vám ten náš český Ježíšek donese všechny, nebo alespoň většinu dárků které si přejete! Jako obvykle přikládám fotku našeho stromku, opět je nazdoben trochu jinak, taky pěkná modelařinaSmějící se.

Minisérie Band of Brothers

10. srpna 2010 v 13:09 | Michal


Pokud jste shlédli video můžete číst dál.
 
 

Reklama